Gry mmorpg i inne

opisy różnych gier


#1 2009-12-10 20:29:01

Buli11

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 42
Punktów :   

Plemię

FAQ: Plemię[/b]

[b]Otrzymałem zaproszenie do plemienia. Jak mogę przyjąć/odrzucić zaproszenie?

Zakładka "Plemię" i na dole masz "Zaproszenia" wybierasz, do jakiego plemienia chcesz dołączyc, a gdy się zdecydujesz, klikasz "Przyjmij" lub "Odrzuć", jeśli dana propozycja Cię nie interesuje.

Jak założyć plemię?
Jak jesteś zalogowany w grze w panelu na górze masz zakładkę "plemię" i wpisujemy nazwę plemienia oraz skrót następnie klikamy na przycisk Utwórz.

Chce zaprosić znajomego do plemienia. Jak to zrobić?
Musisz mieć odpowiednie prawa nadane przez założyciela lub administratora plemienia.
Jeśli masz prawa wchodzisz w "plemię" klikasz Zaproszenia a następnie wpisujesz nick.
Istnieje druga opcja zapraszania. Wchodzisz na mapę, klikasz na wioskę (nie może być opuszczoną) następnie na imię gracza i Zaproś do plemienia.

Inne plemiona mają godło. Jak je wstawić?
Musisz posiadać konto Premium a jak już masz wchodzisz w "plemię" a następnie we "właściwości" i schodzisz na dół gdzie jest tabelka wraz z przyciskiem "przeglądaj".

Jak nadać sobie i innym członkom plemienia rangi?
Wchodzisz w członków plemienia i przy nazwie gracza masz białe kółeczko. Klikasz na kółeczko i następnie w (wybierz akcję…) "prawa i tytuły". Jak kliknąłeś "OK" otworzy Ci się nowa strona, schodzisz na dół i masz "Tytuł w plemieniu" obok tego jest tabelka, w ktłrej wpisujesz rangę dla danego gracza i klikasz "OK".

Nadałem rangę członkowi, lecz gracze z po za plemienia jej nie widzą. Czemu tak jest?
Gdy nadawałeś rangę danemu graczowi musiałeś odznaczyć "Tytuł widoczny na zewnątrz".
Nadaj jeszcze raz temu graczowi tytuł i zaznacz, aby było widoczne wszystkim z po za plemienia.

Jak nadać prawa zapraszania oraz inne prawa danej osobie?
Robisz to tak jak nadajesz tytuł, lecz np. przy funkcji Zaproś zaznaczasz kwadracik i na dole naciskasz OK.

Chce wyrzucić gracza z plemienia. Jak to zrobić?
Robisz to podobnie jak nadanie tytułu czy funkcji danej osobie tylko na dole, gdy dajesz "wybierz akcję" klikasz na wyrzuć.

Jak zmienić wewnętrzny opis plemienia?
Wchodzisz w "Plemię" i automatycznie jesteś w przeglądzie. Pod tekstem wewnętrznym masz "Opracuj" klikasz i piszesz. Tylko administratorzy oraz założyciele plemienia mogą zmieniać ten tekst.

Jak zmienić tekst zewnętrzny tzw. opis plemienia?
Jak jesteś w zakładce "plemię" na końcu masz "właściwości" pod tekstem masz opracuj, klikasz i piszesz a następnie zatwierdzasz. Tylko założyciele i administratorzy oraz dyplomaci mogą zmieniać ten tekst.

Nie podoba mi się plemię, w którym jestem. Jak go opuścić?
Gdy jesteś na przeglądzie plemienia nad tekstem wewnętrznym masz "opuść plemię" i klikasz na to.

Jak rozwiązać plemię?
Zakładka "Plemię" -> Właściwości i po lewej stronie mamy rozwiąż plemię.

Chce stworzyć nowe działy na forum plemiennym. Jak to zrobić?
Wpierw musisz być założycielem i administratorem lub być moderatorem forum wewnętrznego. Jeśli jesteś kimś z wymienionych, wchodzisz na forum plemienia i na dole masz "opracuj forum".

Chce zawrzeć sojusz/pakt o nieagresji z innym plemieniem. Jak mam to zrobić?
Wystarczy, że porozmawiasz z dyplomatą/założycielem innego plemienia a on zgodzi się na sojusz/pakt.

Zawarłem sojusz/pakt i chce, aby wioski sojusznika były innego koloru na mapie.
Zakładka "Plemię" następnie "Dyplomacja" i na dole masz dwa okienka. W jednym okienku wpisujesz skrót danego plemienia a w drugim wybierasz Sprzymierzeńcy/Pakt o nieagresji/Wróg.

Gdy dołączyłem do innego plemienia dostałem wiadomość powitalną. Jak mogę stworzyć taką wiadomość?
Zakładka "Plemię" następnie "Powitanie" wpisujesz w białym polu tekst, jaki ma być wysyłany automatycznie do każdej osoby, która dołączy do plemienia. Gdy już napiszesz, klikasz na "zmień".

Jak odejść z plemienia?
Wejdź w zakladkę Plemię, nad Tekstem Wewnętrznym znajduje się opcja Opuść plemię, wystarczy ją kliknąć. Jeśli jesteś jedynym członkiem plemienia, musisz je rozwiązać, w zakładce Plemię > Wlaściwości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menadzer-zuzlowy-2009.pun.pl www.im09-13.pun.pl www.tinq3.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.cyklista.pun.pl